menu: Strona główna | Nasze Referencje | Nasz Facebook | KONTAKT |

Nowości

Nowa era systemów na dachy płaskie.
Montaż modułu na dachu płaskim w czasie krótszym niż 30 sekund. Bezpieczeństwo potwierdzone w badaniach laboratoryjnych oraz tunelowych. Nowe systemy na dachy płaskie biją rekordy sprawności montażu. Polski lider w produkcji konstrukcji fotowoltaicznych Corab zaskoczył po raz kolejny.

więcej »

Klimatyzacja: Montaż, przegląd, serwis klimatyzacji


Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny montowanych przez nas klimatyzatorów, a także przeglądy klimatyzacji i serwis klimatyzacji na terenie Władysławowa, Pucka i okolic, a także Trójmiasta. Naszym klientom gwarantujemy stały serwis przez cały rok oraz kompleksową opiekę w zakresie rejestracji urządzeń klimatyzacyjnych (CRO) i ewidencji zużycia czynnika chłodniczego.
Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie i dysponujemy oryginalnymi częściami zamiennymi do sprzedawanych przez nas urządzeń klimatyzacyjnych. Jeżeli z kolei dysponujemy sufitem podwieszanym, to idealnym rozwiązaniem są klimatyzatory kasetonowe. Najbardziej popularnym z wyżej wymienionych rodzajów klimatyzatorów są klimatyzatory ścienne. Działają jak pompy ciepła i potrafią dogrzewać pomieszczenia w okresach przejściowych, a w przypadku wiodących klimatyzatorów mogą stanowić główne źródło grzania. Podstawowym zadaniem klimatyzatora jest dostosowanie temperatury temperatury w danym pomieszczeniu do naszych oczekiwań.

Przegląd klimatyzacji
Najlepszą metodą utrzymania najwyższej jakości pracy urządzenia klimatyzacyjnego jest zapobieganie występowaniu pierwszych objawów uszkodzeń. W tym celu oferujemy Państwu profesjonalny przegląd na terenie Władysławowa, Pucka i okolic, a także Trójmiasta. i okolicach. Świadczymy zarówno usługi jednorazowe, jak i regularne. Celem naszej pracy jest ustalenie bieżącego stanu klimatyzacji, czystości wszystkich podzespołów, skuteczności chłodzenia i ogrzewania oraz sprawności urządzenia i instalacji. Kontrolujemy każdy typ instalacji bez względu na jego rodzaj, producenta oraz wielkość układu. Swoją ofertę kierujemy do biur, sklepów, instytucji publicznych, prywatnych domów i wszystkich innych miejsc, w których została zamontowana klimatyzacja.

forsa