menu: Strona główna | Nasze Referencje | Nasz Facebook | KONTAKT |

"Mój prąd". Ministerstwo przypomina krok po kroku, jak zdobyć dofinansowanie na fotowoltaikę

Ministerstwo Cyfryzacji przypomina, że korzystający z programu "Mój prąd" mogą oszczędzać na rachunkach za energię. Rekordzistom zostanie w kieszeni nawet 5 tys. zł więcej, ale skorzysta też środowisko naturalne ...

więcej »

Instalacje fotowoltaiczne


Oferujemy wykonanie instalacji fotowoltaicznych, które dają możliwość przetwarzania energii słonecznej na energię elektryczną w ramach własnej mikroelektrowni. Pomagamy w opracowaniu dokumentacji i w złożeniu wniosku do zakładu energetycznego oraz NFOŚiGW celem uzyskania dotacji w ramach programu "Mój Prąd".
Zajmujemy się kompleksowo całym procesem budowania instalacji fotowoltaicznych dla klientów, począwszy od darmowego doradztwa, montażu i serwisu gwarancyjnego.
Instalujemy panele fotowoltaiczne we Władysławowie i okolicach wliczając Trójmiasto.
Nasza firma - ZHU ELMECH oferuje nowoczesne rozwiązania w zakresie instalacji fotowoltaicznych pozwalających pozyskiwać energię elektryczną zarówno w miesiącach letnich, ale także w pozostałej części roku.
Odpowiednio dobrana instalacja fotowoltaiczna w zupełności powinna zaspokoić potrzeby na energię elektryczną w Twoim domu lub w firmie. Jednocześnie jest to oszczędność, która pozwoli Ci ograniczyć opłaty za energię elektryczną prawie do zera. Tylko odpowiednio dobrana wielkość instalacji fotowoltaicznej pozwoli Ci zmaksymalizować zysk w stosunku do poniesionych nakładów.
Dzięki własnej mikroelektrowni fotowoltaicznej zyskujesz darmowy prąd.
Wykorzystując energię słoneczną dbasz o środowisko naturalne oraz uniezależniasz się od podwyżek cen energii.
Uzysk prądu z 1 kWp instalacji fotowoltaicznej = 1000 kWh (średniorocznie przez 25 lat). Nasze panele fotowoltaiczne produkują prąd nawet w pochmurne dni.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania bliższym informacji tel. 602 387 746

Uwaga: Instalacja fotowoltaiczna + pompa ciepła = duet idealny

Możemy też dobrać dla Ciebie odpowiednią pompę ciepła i ją zamontować!!!

Tupadły - instalacja 8kW Nasza realizacja - Tupadły 8kWp. Tupadły - instalacja 8kW_New Nasza realizacja - Tupadły 8kWp.